Przejdź do treści

Osłony okienne – czy warto kupować na zamówienie?

  • przez
osłony okienne

Roleta dzień noc na zamówienie może sporo kosztować, szczególnie jeśli marzy się nam nietuzinkowy kolory lub gdy wymiary są dość nietypowe. Czy warto jest zamawiać rolety okienne? Zebra, zasłony przyciemniające, okiennice – mamy tak duży wybór, że czasem ciężko jest wybrać. Co powinno nas skusić do sprawdzenia oferty u producenta zajmującego się robieniem rolet na wymiary?

Nietypowe rozmiar

Jeśli nasze okno nie jest standardowych rozmiarów można zdecydować się na rolety wolnowiszące. Sklep internetowy, który na poważnie zajmuje się sprzedażą takich wyrobów w swojej ofercie powinien mieć właśnie dwa typy rolet – do montażu bezinwazyjnego oraz wolnowiszące. Jednak, sami możecie zauważyć, że instalacja drugiego rodzaju wiążę się ze zmianami w naszym domu. Jeśli nie możemy sobie pozwolić lub po prostu nie chcemy wywiercać w ścianie lub suficie dziur, a nasze okna są niewymiarowe jedyną opcją będzie zamówienie danego modelu wykonanego na wymiar.

Własna wizja

Kolejnym argumentem, który sprawi, że czasem lepiej jest wydać więcej i otrzymać dokładnie takie efekt, jak sobie zamarzyliśmy. Niektórzy producenci oferują inne nietypowe kolory, a nawet rolety z własnym nadrukiem! Jeśli marzycie o wydrukowanym lesie, kwiatach lub pięknym niebieskim niebie również, możecie zrealizować te marzenie!

Ceny

Ta kwestia interesuje chyba wszystkich najbardziej, jednak pozostaje w pewnym senie tajemnicą. Jedyne co możemy zdradzić to to, że koszt takiego wykonania zależy od:

  • terminu,
  • koloru lub wzory,
  • materiału,
  • rodzaju rolety,
  • wielkości zamówienia,
  • obsługi posprzedażowej (montaż, gwarancja itp.).

Jak możecie się pewnie domyślać, że im mniejsze i rzadsze zamówienie, które wymaga montażu specjalnej ekipy będzie droższe niż gdy taką usługę zamawia się dla 20 piętrowego budynku, gdzie każde okno jest takie samo.

Czy opłaca się zamawiać? Jeśli zależy wam na konkretnym rezultacie i macie odpowiednie finanse uważamy, że tak. W innym przypadku poszukajcie dobrze oferty różnych producentów a znajdziecie coś co was zadowoli!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *