Przejdź do treści

Jadalnia w stylu francuskiego bistro – pomysły

francuski styl bistro

Francuskie Bistro to miejsce gdzie francuzi, spożywają codzienne posiłki, spędzają miło czas i piją dobre alkohole. Prawdziwe bistro możesz dostrzec z odległości kilometra, ponieważ jego wygląd wyróżnia się na tle ulicy i przyciąga wzrok.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o jadalni w stylu francuskiego bistro? Możesz ją mieć jeżeli wprowadzisz do swojego wnętrza pomysły z mojego artykułu. Zapraszam do lektury.

Jest powód, dla którego francuski styl bistro stał się tak modny zarówno we Francji, jak i za jej granicami. Rzućmy więc okiem na wskazówki dotyczące francuskiej jadalni w stylu bistro.

Oświetlenie 

Atmosfera tworzona przez klimatyczne oświetlenie może odmienić wygląd Twojego bistro. Wszyscy wiemy, że bistro aby uzyskać podobny do francuskiego styl należy postawić na lampy wiszące. Upewnij się tylko, że nie będzie ona oślepiać gości przy stole. Klimatyczne lampy wiszące sprawią, że Twoja jadalnia będzie wyglądać lepiej niż kiedykolwiek.

Podłoga

Każda jadalnia w stylu francuskiego bistro powinna być wyłożona biało-czarną kratą. Jest to podstawa nowoczesnego francuskiego bistro i zdecydowanie wyróżni Twój projekt na tle innych.

Jeśli nie jesteś fanem czarno-białych kafelków, możesz położyć na podłodze twarde drewno. Zdecydowanie unikaj układania dywanów. Upewnij się że podłoga będzie wytrzymała i nie porysuję jej wciąż przesuwane z miejsca na miejsce krzesła drewniane.

stół i krzesła

Przy wyborze stołu dobrą zasadą jest trzymanie się palety dwóch kolorów –  czerni lub bieli. Stoły z drewna nie będą tutaj pasować. Jeśli natomiast jesteś zainteresowany ich zakupem sprawdź https://www.abrys-kuchnie.pl/2021/03/17/stoly-drewniane-jaki-gatunek-drewna-wybrac/ . Musisz także wziąć pod uwagę krzesła i ich kolor. Najlepiej aby były one czarne z białą krawędzią lub wzorem w kratkę.
Wybierz krzesło w charakterystycznym stylu bistro.  Nie każdy producent krzeseł ma je w swojej ofercie. Szukaj w ofercie internetowej lub w wybranych sklepach meblowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *